Hizmet Alanlarımız

1980 yılında Kaya Perde ismiyle sektöre atılmıştır. Kısa sürede inşaat sektöründe adını Kaya Life İnşaat olarak duyurmuştur.Dönemin ihtiyaçlarına uygun konut projeleri geliştirmektedir.

Kayalife İnşaat olarak ülkemizin bilgi ve bilişim çağına ayak uydurması noktasında donanımlı eğitim yapıları ve yerleşkeleri yaparak gençlerimizi geleceğe hazırlıyoruz.

Kayalife İnşaat olarak çağdaş yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren estetik, güvenilir, modern, hayatın içinde yaşam alanları inşa ediyoruz.

Kayalife İnşaat olarak kazançlı lokasyonlarda, modern ticari alanlar oluşturuyoruz. Aktif yaşam alanlarına yakın, entegre ticaret dünyasını sunuyoruz.

Dünyada medeniyetin göstergelerinden birisi de o ülkenin yol ağı uzunluğu. Kayalife İnşaat olarak yaptığımız yollarla insanımıza konforlu ve en güvenli ulaşım ortamı sağlıyoruz.

Ülkemizin stratejik konumu, askeri anlamdaki yatırımlarımızı zorunlu kılıyor. Kayalife İnşaat olarak biz de dünyanın en büyük ordularından olan Türk Silahlı Kuvvetleri’ne güvenli ve stratejik ortamlar oluşturuyoruz.

Kayalife İnşaat olarak nehirlerin iki yakasını kavuşturmak için yaptığımız köprülerle hem sevenleri hem de gönülleri birleştiriyoruz. Böylece vatandaşlarımızı ulaşım çilesinden kurtarıyoruz.

Kayalife İnşaat olarak hastane ve sağlık tesislerinin inşaatlarıyla vatandaşlarımız daha konforlu ortamlarda sağlık hizmeti almasına olanak sağlıyoruz.

Kayalife İnşaat olarak enerji ihtiyacının karşılanması ve çevreye duyarlı santrallerin yanında, stratejik olan endüstriyel tesisler yaparak firmalarımıza sunuyoruz.

Kayalife İnşaat olarak Türkiye’nin artan turizm potansiyeli nedeniyle oluşan konaklama ihtiyacının giderilmesi noktasında modern, konforlu, insanı kendi evinde hissettiren oteller inşa ediyoruz.

Kayalife İnşaat olarak sağlık kentlerin sağlıklı altyapıdan geçtiğini düşünüyoruz. Bu noktada biz de şehirlerimizin altyapılarını en güvenilir ve sağlam şekilde inşa ediyoruz.

Kayalife İnşaat olarak Asya ve Avrupa arasında petrol ve doğalgaz hatlarının en önemli güzergâhında bulunan ülkemizde güvenilir ve sağlam boru hatları yapıyoruz.

Kayalife İnşaat olarak insanlığın en elzem ihtiyacı olan suyun daha sağlıklı bir şekilde halkımıza ulaştırılması noktasında su yapıları yaparak belediyelerimizin hizmetine sunuyoruz.

Kayalife İnşaat olarak şehirlerimizdeki tarihi mirasın korunması noktasında özellikle tarihi yapılarımızı onararak yeni bir işlev kazanması için yapı renovasyonları yapıyoruz.

Son yıllarda ülkemizdeki refah seviyesinin artmasıyla birlikte havayolu taşımacılığı da ön plana çıktı. Kayalife İnşaat olarak biz de hem havaalanı meydanı hem de yapılarıyla bu alanda kaliteyi sunuyoruz.

Kayalife İnşaat olarak sadece konut ve ticari anlamda değil, manevi anlamda da hizmetindeyiz. Halkımızın manevi ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında yaptığımız dini yapıları halkımızın hizmetine sunuyoruz.

Tanıtım Filmimizi İzlediniz mi ?
Takipde Kalın